Kooperativa DSS

Profil spoločnosti

V budúcnosti je najdôležitejšie to, ako sa rozhodnete dnes.

2 fondy

s atraktívnou minulou výkonnosťou

135 tis.+

klientov, ktorí si u nás sporia

20

rokov úspešného pôsobenia na trhu

650 mil.+€

vo fondoch, ktoré spravujeme

Budova a kancelárske priestory KooperativaBudova a kancelárske priestory KooperativaBudova a kancelárske priestory KooperativaBudova a kancelárske priestory Kooperativa

O Kooperativa DSS

Sme dôchodková správcovská spoločnosť s 20-ročnými skúsenosťami so zhodnocovaním úspor sporiteľov na finančných a kapitálových trhoch doma aj v zahraničí. Ako slovenská spoločnosť, vám chceme prinášať moderné spôsoby ako si efektívne sporiť na pohodový dôchodok. 

Ponúkame vám stabilne vyvíjajúce sa fondy, ktoré predstavujú rôzne možnosti sporenia – pre konzervatívnejších aj odvážnejších. S nami máte možnosť sledovať vývoj vašich dôchodkových úspor online. Od roku 2022 je našim akcionárom poisťovňa Kooperativa, vďaka čomu sme rozšírili počet obchodných miest a ponúkame našim klientom rozšírené portfólio služieb. 

Prečo si sporiť na dôchodok v Kooperativa DSS?

Prečo si sporiť na dôchodok v Kooperativa DSS?

  • Sme vám vždy k dispozícii a záleží nám na dostupnosti – preto nás nájdete na obchodných miestach poisťovne Kooperativa.
  • K svojmu osobnému dôchodkovému účtu máte prístup kedykoľvek a kdekoľvek online prostredníctvom webového rozhrania Online dôchodok.
  • Vaše požiadavky vyriešime flexibilne – ak sa potrebujete sa niečo opýtať, požiadať o mimoriadny výpis, kópiu zmluvy či duplikát výpisu, sme vám k dispozícii. 
  • O II. pilieri a dôchodkovom sporení vás chceme vzdelávať, aby ste sa na svoj dôchodok tešili. Naučíme vás, ako si zabezpečiť pohodlnejšiu budúcnosť.

Nečinnosťou riskujeme nízke dôchodky. Nechávať peniaze vo veľmi konzervatívnych fondoch a nepresúvať ich do ziskovejších je strata potenciálu. Pritom to už nemôže byť pohodlnejšie. Vybavíte to za pár minút.

Ing. Matej Varga, PhD., CFA

predseda predstavenstva a generálny riaditeľ
Ing. Matej Varga, PhD., CFA

Vedenie spoločnosti

Ing. Matej Varga, PhD., CFA

Ing. Matej Varga, PhD., CFA

predseda predstavenstva a generálny riaditeľ

Ing. Viera Kubašová

Ing. Viera Kubašová

členka predstavenstva

Mgr. Blanka Hatalová

Mgr. Blanka Hatalová

členka predstavenstva

Kategória

Poslanie spoločnosti

Naším poslaním je poskytovať služby na vysokej úrovni, napĺňanie potrieb a očakávaní klientov, akcionárov, obchodných partnerov a zamestnancov. Skrátka, byť partnerom na celý život.

Misia spoločnosti Kooperativa

  • Klient je u nás vždy na prvom mieste, poskytujeme mu finančnú istotu v osobnom aj pracovnom živote.
  • Zamestnanec je pre náš úspech kľúčový. Dávame mu priestor na rast a poskytujeme mu stabilné pracovné prostredie.
  • Uvedomujeme si našu spoločenskú zodpovednosť, a preto sme súčasťou rozvoja slovenskej ekonomiky, kultúry a spoločenského života.
  • Nepomáhame iba našim klientom. Prostredníctvom Nadácie poisťovne Kooperativa podporujeme projekty zamerané na zlepšenie životného prostredia, vzdelávania či pomoc v sociálnej oblasti.
  • Neustále modernizujeme a inovujeme, aby sme vám vždy priniesli tie najlepšie riešenia a produkty pre váš život.

Kontakt pre novinárov

Mgr. Silvia Nosková Illášová

Máte záujem o druhý pilier?

Nie je na čo čakať. Zmluvu o starobnom dôchodkovom sporení vyplníte online alebo príďte osobne na ktorékoľvek obchodné miesto poisťovne Kooperativa.