Tešíme sa z vášho rozhodnutia sporiť si na dôchodok v Kooperativa DSS. Prestúpiť do našej DSS môžete v prípade, že ste v súčasnosti sporiteľom v inej dôchodkovej správcovskej spoločnosti.

Od januára 2023 platí, že sporiteľ môže prestúpiť do inej DSS len na základe prestupovej zmluvy, a teda nepotrebuje Akceptačný list zo Sociálnej poisťovne. 

Jedinou podmienkou je, že prestup medzi dôchodkovými správcovskými spoločnosťami je možný najskôr rok od uzatvorenia prvej zmluvy o starobnom dôchodkovom sporení a následne pol roka od posledného prestupu.

Kde môžete podpísať prestupovú zmluvu?

Ak chcete byť EKO a ESG, prestupovú zmluvu viete podpísať online prostredníctvom nášho online formuláru. Prípadne osobne na ktoromkoľvek obchodnom mieste KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. alebo vo vybraných pobočkách Slovenskej pošty a 365.bank. V prípade úspešného prestupu už iba môžete sledovať vývoj svojho dôchodku v Online dôchodok.

Chcem byť klientom

Prečo si sporiť na dôchodok u nás?

K svojmu osobnému dôchodkovému účtu máte prístup kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom Online dôchodok

V ponuke máme dôchodkové fondy s atraktívnou minulou výkonnosťou

Na trhu pôsobíme už viac ako 20 rokov

Vďaka výbornej a širokej dostupnosti sme Vám vždy plne k dispozícii

Vaša Kooperativa DSS

Preklikajte sa najdôležitejšími informáciami. Vysvetlíme vám, z čoho pozostáva naša ponuka, kto sme aj ako si môžete na dôchodok sporiť online. Stačí pár klikov a budete vedieť viac.

Vaša Kooperativa DSS